CONDUCEREA CONSILIULUI JUDEŢEAN ARGEŞ MANDAT 2004-2008

Nr. crt.

Nume si prenume

Funcţia

Data începerii mandatului

Data încheierii mandatului

1.

NICOLESCU CONSTANTIN

Preşedinte

19.06.2004

21.06.2008

2.

COSTACHE FLOREA

Vicepreşedinte

19.06.2004

21.06.2008

3.

FULGA MARIAN

Vicepreşedinte

19.06.2004

21.06.2008

4.

STAN GHEORGHE

Secretar

19.06.2004

05.11.2004

5.

RĂDUCANU VIORICA

Secretar

24.01.2005

21.06.2008