CONDUCEREA CONSILIULUI JUDEŢEAN ARGEŞ MANDAT 2012-2016

NUME ŞI PRENUME

FUNCŢIA

Data începerii mandatului

Data încheierii mandatului

NICOLESCU CONSTANTIN

Preşedinte

22.06.2012

28.02.2014

TECĂU GRIGORE FLORIN

Preşedinte

02.06.2014

22.06.2016

TECĂU GRIGORE FLORIN

Vicepreşedinte

22.06.2012

02.06.2014

POPA ION

Vicepreşedinte

22.06.2012

19.12.2012

POLEXE CONSTANTIN

Vicepreşedinte

19.12.2012

22.06.2016

MARASOIU DORIN

Vicepreşedinte

27.02.2015

22.06.2016

RĂDUCANU VIORICA

Secretar

22.06.2012

07.04.2014

VOICA IONEL

Secretar

04.08.2014

In funcţie