CONDUCEREA  CONSILIULUI JUDEŢEAN ARGEŞ MANDAT 2008-2012

NUME ŞI PRENUME

FUNCŢIA

Data începerii mandatului

Data încheierii mandatului

NICOLESCU CONSTANTIN

Preşedinte

21.06.2008

22.06.2012

TECĂU GRIGORE FLORIN

Vicepreşedinte

21.06.2008

22.06.2012

COSTACHE FLOREA

Vicepreşedinte

21.06.2008

27.01.2011

OPRESCU BUCURA SIMONA

Vicepreşedinte

28.03.2011

22.06.2012

RĂDUCANU VIORICA

Secretar

21.06.2008

22.06.2012