Consilieri - mandat 2012 – 2016

 

Nr. crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE

PARTID/

ALIANȚĂ

POLITICĂ/

ELECTORALĂ

PERIOADA

MANDAT

1.     

BICA DĂNUŢ

A.A.M.

22.06.2012 - 22.06.2016

2.     

BRATU ION GABRIEL

A.A.M.

22.06.2012 - 22.06.2016

3.     

CLIPICI MARIAN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

4.     

COCAINĂ MIHAI ANDREI

FRĂTICĂ IULIAN

 A.A.M.

A.A.M

22.06.2012 - 22.12.2014

26.03.2015 - 22.06.2016

5.     

DIACONESCU NICOLAE NICUŞOR

PP-DD

22.06.2012 - 22.06.2016

6.     

DUMITRACHE RADU

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

7.     

ENACHE VALENTIN VIOREL

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

8.     

FULGA MARIAN

PP-DD

22.06.2012 - 22.06.2016

9.     

GLIŞCĂ ION

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

10. 

JINGA VALERIAN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

11. 

LAZĂR ION – CORNEL

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

12. 

MANU CONSTANTIN DAN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

13. 

MĂRĂŞOIU DORIN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

14. 

MIHĂILESCU VASILE

PP-DD

22.06.2012 - 22.06.2016

15. 

MOISE DUMITRU

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

16. 

NICOLAESCU MARIUS FLORINEL

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

17. 

OPRESCU IONELA SIMONA

ŞERBAN CONSTANTIN

U.S.L.

U.S.L.

22.06.2012 - 19.12.2012

19.12.2012 - 22.06.2016

18. 

PAUL LUMINIŢA

VASILESCU MIHAIL

U.S.L.

U.S.L.

22.06.2012 - 28.02.2013

28.02.2013 - 22.06.2016

19. 

POLEXE CONSTANTIN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

20. 

POPA ION

ZEVEDEI DENISA ELENA

BÂNICĂ GHEORGHE

U.S.L.

U.S.L.

U.S.L

22.06.2012 - 19.12. 2012

19.12. 2012 - 22.12.2014

26.03.2015 - 22.06.2016

21. 

POSTELNICESCU MARIUS DOREL

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

22. 

PRUNARU IULIAN

A.A.M.

22.06.2012 - 22.06.2016

23. 

SANDU ELENA

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

24. 

SÎRBU GHEORGHE

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

25. 

SOARE FLORINEL LEONARD

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

26. 

SOFIANU NARCIS IONUŢ

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

27. 

STOCHECI CRISTINA MARIANA

DOBREA MARIA

U.S.L.

U.S.L.

22.06.2012 - 28.02.2013

28.02.2013 - 22.06.2016

28. 

SZAKACS MIHAI

PP-DD

22.06.2012 - 22.06.2016

29. 

ŞTEFAN ADRIAN

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

30. 

TECĂU GRIGORE FLORIN

IACŞA AUREL

U.S.L.

U.S.L.

22.06.2012 - 16.06.2014

16.06.2014 - 22.06.2016

31. 

TEODORESCU CATALIN FLORIN

VLĂDĂU DANIEL

A.A.M.

A.A.M.

22.06.2012 - 19.12.2012

28.02.2013 - 22.06.2016

32. 

TICĂ  MANUEL

A.A.M.

22.06.2012 - 22.06.2016

33. 

VELCEA  NICOLAE

U.S.L.

22.06.2012 - 22.06.2016

34. 

VOICU VASILE DORIN

A.A.M.

22.06.2012 - 22.06.2016