ANUNȚ DE INTERES PUBLIC

Vă informăm că vineri, 16 octombrie 2020, în Palatul Administrativ al județului Argeș, se efectuează lucrări de întreținere a rețelei electrice, motiv pentru care, în cursul zilei, va fi oprită alimentarea cu energie electrică la nivelul Consiliului Județean Argeș. Din această cauză, nu vor funcționa telefoanele, nici sistemele electronice de comunicare (e-mail, video call etc), iar accesul publicului în instituție nu va fi posibil.

Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri cauzate. Începând de luni, 19 octombrie, activitatea va fi reluată în condiții normale și vom reveni în contact cu dumneavoastră.